MEIST

Kes me oleme?

KL LASERPUHASTUS & SOODAPRITS

on 2014 aastal asutatud ettevõte, mille spetsialistidest koosnev meeskond teostab erinevaid puhastustöid, kasutades erinevaid abrasiive (sooda-, klaasipuru, klaaskuul ja liiv).

Alates 2022 aastast teostame laserpuhastuse töid, kasutades selleks Euroopa juhtiva laserite tootja NARRAN 500w laserit, mis on käesoleval hetkel Baltikumi kõige võimsam puhastamiseks mõeldud laser.

 

MIKS VALIDA MEID?

OMA ALA SPETSIALISTID 
      meie ettevõttes töötavad kogenud spetsialistid, kes saavad hakkama ka nõudlikeimate objektidega.

PARIM TEHNIKA
      oma töös kasutame Euroopa tootjate tehnikat, millel on olemas EU nõutavad PED ja CE sertfikaadid.

TÄPSUS JA KOHUSETUNDLIKKUS
      hindame täpsust ja kokkulepetest kinni pidamist.

KUI OTSID PROFESSIONAALSET PARTNERIT ENDA JÄRGMISE PROJEKTI ELLU VIIMISEKS

 

TASUB TEADA

LASERPUHASTUS

Laseri kasutamine on kõige puhtam ja delikaatsem viis pindade puhastamiseks. Samuti on laser ökoloogiliselt kõige puhtam, kuna ei kasutata erinevaid aineid pinna töötlemiseks, nagu abrasiivsete ja keemiliste puhastamiste puhul. Lisaks ei tarvitata kompressori käitamiseks diislit.

SOODAPRITS 

Sooda on abrasiivsetest puhastusainetest kõige õrnem aluspinnale. See on sobilik eelkõige pehmemate pindade, nagu näiteks puidu ja plekist pindade puhastamiseks. Metallpinnad on tarvis enne värvimist äädika/vee lahusega üle puhastada, kuna sooda jätab pinnale aluselise kaitsekihi, mis samas kaitseb pinda rooste eest.

KLAASIPURU PRITS

Klaasipuru on olemuselt inertne materjal ja ei sisalda mineraalaineid, mis soodustavad metallpindade roostetamist. Abrasiivsuselt on see sooda ja liiva vahepeal. Lisaks on võimalik kasutada erinevaid fraktsioone. Kasutatakse pehmemate pindade, nagu näiteks pleki ja puidu puhastamiseks. Ei vaja hilisemat pinna puhastamist, pind on karestatud ja värv haakub tänu sellele hästi pinnaga.

LIIVAPRITS

Liivaprits on meie pakutavatest puhastamise meetoditest kõige abrasiivsem.  Oma hinna poolest on see kõige soodsam, kuid sobib eelkõige tugevamate pindade puhastamiseks, näiteks metallpinnad, maakivist ning paekivist müürid jne. Liiv sisaldab mineraalaineid, mistõttu on vajalik metallpinnad võimalikult kiiresti katta värviga.

KL Soodaprits OÜ on saanud toetust PRIA LEADER MEEDE 1 Ettevõtluse arendamine ja mitmekesistamine 11.04.2022 – 18.04.2022 taotlusvoorust. Projekti eesmärgiks on uuendusliku ja loodussäästliku puhastusmeetodi pakkumine. Antud seadme soetamine võimaldab KL Soodaprits OÜ-l laiendada kliendibaasi ja pakkuda tänapäevast puhastusteenust klientidele, kelle jaoks on äärmiselt tähtis pindade kahjustuste vältimine, tolmu ja saasteainete ümbritsevasse keskkonda mitte sattumine. Kuna sellise valdkonna tehnoloogia on äärmiselt kallis, siis oli meetmest saadav toetus oluliseks otsustajaks seadme soetamisel. Seadme soetamine parandab oluliselt klientidele pakutava teenuse kvaliteeti, lisaks muutub kliendibaasi iseloom, üksikute ühekordsete klientide asemel tekib enam püsikliente, kellel on regulaarselt tarvis antud teenust. 

Aastat kogemust
0 +
Edukat projekti
0 +
Riiki
0 +

Võta meiega ühendust!