AURUPUHASTUS

Uudse tehnoloogiaga kvaliteetsed eripuhastustööd.

Laserpuhastus on loodussõbralik pindade puhastamise viis, mida kasutatakse metallpindadelt rooste, värvi, oksiidi või muu saaste eemaldamiseks. 

Laserpuhastamise jaoks kasutatakse pulseerivat fiiberlaserit. Meil kasutatav seade on 500w Narrani ROD laser, mis on oma jõudluse ja puhastamise omaduste poolest hetkel Baltikumi võimsaim ja moodsaim.

Traditsioonilisi tööstuslike puhastamise meetoditel on mitmeid miinuseid. Rooste eemaldamine võib olla nii aja- kui ka töömahukas. Oksiidi eemaldamine võib endaga kaasata ohtlikke kemikaale, mis on iga vastava puhastatava materjali jaoks spetsiifilised. Abrasiividega pritsimise puhul kahjustatakse aluspinda, mis paljude objektide puhul on mitte soovitav, lisaks kaasneb tolm, mis võib kahjustada muid olulisi seadmeid, mis on läheduses.

Laserpuhastamine võimaldab eelloetud probleeme välistada, väheneb hilisem puhastamise vajadus ja eelnev katmise ja kaitsmise vajadus, samas kui protsessi on võimalik teostada ülimalt täpselt, kulutõhusalt ja loodussäästlikult.